Szpital Uniwersytecki w Krakowie poszukuje Elektroradiologa do Ośrodka Medycyny Nuklearnej

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektroradiologa do Ośrodka Medycyny Nuklearnej w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

• Praca przy SPECT/CT oraz PET/CT,
  • Obsługa aparatury medycznej,
  • Przygotowanie pacjenta do zabiegów, obserwacja parametrów,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • Obsługa komputerowego systemu archiwizacyjnego.

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

• Wykształcenie wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Przed wysłaniem CV prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Wszystkie informacje znajdują się na stronie http://su.krakow.pl/oferty-pracy1 CV i list motywacyjny wyślij na poniższy adres e-mail.. Dokumenty można również złożyć osobiście w Sekcji Rekrutacji, Szkoleń i Spraw Socjalnych, ul. Kopernika 19, II piętro, pok. nr 4. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

adres e-mail: rekrutacja@su.krakow.pl
adres strony www: www.su.krakow.pl/