Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego sp.z o.o. w Krakowie

Poszukujemy do pracy na stanowisko Specjalista ds. obsługi pacjenta - Pielęgniarka Poradni Okulistycznej w Ośrodku Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego sp. z o.o. w Krakowie:

• Proponujemy pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych (do negocjacji);
  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie obsługi klienta oraz portalu NFZ;
  • Praca w dogodnej lokalizacji oraz w miłej atmosferze;

• Wykształcenie wyższe medyczne lub ostatni rok studiów (pielęgniarskie),
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie koordynowania i realizowania zadań związanych z organizacją procesów medycznych w specjalistycznej poradni okulistycznej i/lub na bloku operacyjnym (chirurgia jednego dnia w okulistyce),
  • Znajomość podstawowych zasad kodowania i sprawozdawania świadczeń zdrowotnych z NFZ (z możliwością przeszkolenia),
  • Umiejętność obsługi systemu komputerowego dotyczącego realizacji świadczeń medycznych w poradni (po przeszkoleniu na stanowisku pracy)
  • Umiejętności komunikacyjne z pacjentem/klientem oraz zespołem pracowników,
  • Prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji medycznej,
  • Umiejętność realizacji obowiązków i uprawnień na stanowisku pracy pielęgniarki
  • Inicjatywa rozwoju zawodowego,
  • Samodzielność i zaangażowanie oraz odpowiedzialność na stanowisku pracy,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Biegła obsługa komputera pakietu Microsoft Office.

Zapraszamy osoby zainteresowane pracą w Ośrodku Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego sp. z o.o. w Krakowie do złożenia CV na poniższy adres e-mail lub kontakt telefoniczny 500 362 228 od poniedziałku do piątku.

adres e-mail: wspolpraca@ocho.pl
adres strony www: www.ocho.pl/krakow/aktualnosci