Oferty pracy


Firma: Boehringer Ingelheim poszukuje studentów do programu ambasadorskiego


Poszukujemy młodych, ambitnych osób, które chcą budować swoją ścieżkę kariery jeszcze na studiach, włączając się w realizację działań Boehringer Ingelheim skierowanych do osób na swoich uczelniach.

Firma: PZU Zdrowie S.A poszukuje lekarzy specjalistów do pracy w placówkach medycznych na terenie Krakowa


Poszukujemy lekarzy specjalistów lub w trakcie specjalizacji w następujących specjalizacjach: Lekarz Laryngolog, Lekarz Okulista, Lekarz Stomatolog (endodoncja mikroskopowa) - do pracy w placówkach medycznych na terenie Krakowa.

Firma: PZU Zdrowie S.A poszukuje lekarzy specjalistów do pracy w placówkach medycznych na terenie Tarnowa


Poszukujemy lekarzy specjalistów lub w trakcie specjalizacji w następujących specjalizacjach: Lekarz Alergolog, Lekarz Dermatolog, Lekarz Radiolog - do pracy w placówkach medycznych na terenie Tarnowa.

Firma: Centrum Stomatologiczne Dentus poszukuje do współpracy Lekarzy Stomatologów i/lub Ortodontów


Ze względu na dynamiczny rozwój naszych placówek w Toruniu i Bydgoszczy CENTRUM STOMATOLOGII DENTUS poszukuje do współpracy Lekarzy Stomatologów i/lub Ortodontów. Jesteśmy niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej, świadczącym kompleksowe usługi z zakresu: leczenia zachowawczego, stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej, protetyki, ortodoncji, implantologii i endodoncji od ponad 25 lat. Posiadamy 2 placówki w Toruniu oraz 2 w Bydgoszczy. Nasz zespół składa się z 26 specjalistów. Jesteśmy otwarci na młodych lekarzy, zapewniamy współpracę z doświadczonym gronem specjalistów.

Firma: IKEA Retail Sp. z o.o. poszukuje fizjoterapeutów do działu sprzedaży


Poszukujemy osób posiadających specjalistyczną wiedzę w zakresie fizjoterapii, pozwalającą oferować klientom najlepsze produkty.

Firma: Szpital Powiatowy w Limanowej zatrudni lekarzy do pracy


Szpital Powiatowy w Limanowej zatrudni lekarzy do pracy w godzinach dopołudniowych i na dyżury medyczne w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Ginekologii i Położnictwa, Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz lekarza medycyny rodzinnej do pracy w POZ.

Firma: HR Contact poszukuje magistra farmacji do pracy w aptekach w Warszawie, Tarnobrzegu i Mielcu


Dla naszego klienta poszukujemy magistra farmacji do pracy w aptekach w wielu miejscowościach Polski, między innymi w Warszawie, Tarnobrzegu i Mielcu.

Firma: Krakowskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii poszukuje dietetyka


Zatrudnimy dietetyka do pracy na Oddziale Rehabilitacji z Pododdziałami: Rehabilitacji Dziennej i Rehabilitacji Neurologicznej w KCRiO w Krakowie.

Firma: Farmacja.hr poszukuje farmaceutów do pracy w aptekach na terenie Małopolski


Agencja rekrutacyjna "farmacja.hr" poszukuje magistrów farmacji do pracy w aptekach na terenie województwa małopolskiego. Proponowane miejsca to Zakopane i Rabka - Zdrój.

Firma: Centrum Stomatologii Medical Clinic Podhale poszukuje stomatologa po stażu do świadczenia usług w ramach kontraktu z NFZ oraz leczenia pacjentów prywatnych