Kursy i szkolenia dla studentów i absolwentów UJ CM

ZAPRASZAMY ZAINTERESOWANYCH STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW UJ CM DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PONIŻSZYCH WYDARZENIACH

V edycja konferencji naukowej Opieka paliatywna i hospicyjna – medycyna, humanizm, wolontariat

24 października 2019 r. od godz. 9:00

GDZIE :

Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

PO CO :

Konferencja organizowana jest wspólnie przez Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum, Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. św. Łazarza” w Krakowie oraz Samorząd Studentów UJ. Stało się już tradycją, że sympozjum zbiega się w czasie z obchodzonym od kilkunastu lat w połowie października Światowym Dniem Hospicjum i Opieki Paliatywnej. Tym samym wpisuje się w misję edukacyjną uwrażliwiającą społeczeństwo na los ludzi chorych i będących u kresu życia.

Jak co roku konferencja ma charakter otwarty, a udział w niej jest bezpłatny. Skierowana jest do wszystkich ludzi dobrej woli, pragnących nieść bezinteresowną pomoc cierpiącym: naukowców, ekspertów, praktyków, lekarzy, doktorantów, studentów, wolontariuszy, organizacji społecznych i pozarządowych oraz innych osób zaangażowanych lub zainteresowanych opieką paliatywną i hospicyjną. Konferencji towarzyszą panele dyskusyjne i warsztaty.

ZAPISY :

Udział w Konferencji oraz warsztatach wymaga wypełnienia formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie:

WIĘCEJ NA :

Zaproszenie na kolejną edycję kursów języka angielskiego medycznego

Od października 2019 r.

Centrum Językowe Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum,
ul. Grzegórzecka 20

Centrum Językowe Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum

PO CO :

Centrum Językowe UJ CM  z ogromną przyjemnością zaprasza Państwa na kolejną edycję semestralnych kursów języka angielskiego medycznego, która rozpocznie się już wiosną tj. w  marcu 2019 roku i trwać będzie do połowy czerwca 2019 roku.

Cały kurs obejmuje 30 godzin lekcyjnych, zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Z nami nauczysz się języka angielskiego specjalistycznego oraz ogólnego szybciej i skutecznie, udoskonalisz słownictwo medyczne i gramatykę, zdobędziesz umiejętność  efektywnej komunikacji z pacjentem, nauczysz się skutecznie porozumiewać w codziennych sytuacjach zawodowych.

Proponujemy Państwu atrakcyjne ceny oraz zniżki dla osób kontynuujących naukę.

ZAPISY :

Zachęcamy do wstępnej rejestracji, wszystkie szczegóły na stronie:

Centrum Językowe Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum

Bezpłatne zajęcia w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Kraków

Cały październik 2019 r.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie –  plac Na Stawach 1

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Kraków

PO CO :

Bezpłatne zajęcia aktywizacyjne i poradnictwo grupowe odbywa się w grupach minimum osiem – maksimum szesnaście osób. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku rezygnacji z zajęć, prosimy o powiadomienie Centrum minimum na dzień przed dniem rozpoczęcia.

Proponujemy też indywidualne spotkania z doradcą zawodowym, które będą pomocne m.in. w podjęciu decyzji o uczestniczeniu w zajęciach.

ZAPISY :

Zapisy: Kraków, plac Na Stawach 1, parter pokój 003, tel.: 12 42 40 738 lub poprzez formularz zapisów na zajęcia.

Na zajęcia można się zapisać z jednomiesięcznym wyprzedzeniem !

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Kraków

I Ogólnopolskie Mistrzostwa Wiedzy i Umiejętności Studentów Fizjoterapii

6 grudzień 2019 r.

XVII Kongresu Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii w Pabianicach

Sekcja Promocji Zawodu i Kształcenia Fizjoterapeutów PTF

PO CO :

Pragniemy zaprosić Was do udziału w I Ogólnopolskich Mistrzostwach Wiedzy i Umiejętności Studentów Fizjoterapii. Nadrzędnym celem naszej działalności jest popularyzacja rozwoju badań i wydarzeń naukowych w dziedzinie fizjoterapii oraz integracja środowisk akademickich na kierunkach medycznych, zwłaszcza Studentów na kierunku „Fizjoterapia”.

ZAPISY :

Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin Mistrzostw znajdziecie na stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii w zakładce ZGŁOSZENIE-MISTRZOSTWA.

www.spik.fizjoterapia.org.pl

Przydatne linki :