Kursy i szkolenia dla studentów i absolwentów UJ CM

ZAPRASZAMY ZAINTERESOWANYCH STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW UJ CM DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PONIŻSZYCH WYDARZENIACH

Zaproszenie na kolejną edycję kursów języka angielskiego medycznego

KIEDY :

Od marca do czerwca 2019 r.

GDZIE :

Centrum Językowe Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum,
ul. Grzegórzecka 20

KTO :

Centrum Językowe Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum

PO CO :

Centrum Językowe UJ CM  z ogromną przyjemnością zaprasza Państwa na kolejną edycję semestralnych kursów języka angielskiego medycznego, która rozpocznie się już wiosną tj. w  marcu 2019 roku i trwać będzie do połowy czerwca 2019 roku.

Cały kurs obejmuje 30 godzin lekcyjnych, zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Z nami nauczysz się języka angielskiego specjalistycznego oraz ogólnego szybciej i skutecznie, udoskonalisz słownictwo medyczne i gramatykę, zdobędziesz umiejętność  efektywnej komunikacji z pacjentem, nauczysz się skutecznie porozumiewać w codziennych sytuacjach zawodowych.

Proponujemy Państwu atrakcyjne ceny oraz zniżki dla osób kontynuujących naukę.

ZAPISY :

Zachęcamy do wstępnej rejestracji, wszystkie szczegóły na stronie:

WIĘCEJ NA :

Centrum Językowe Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum

Bezpłatne zajęcia w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Kraków

KIEDY :

Cały czerwiec 2019 r.

GDZIE :

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie –  plac Na Stawach 1

KTO :

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Kraków

PO CO :

Bezpłatne zajęcia aktywizacyjne i poradnictwo grupowe odbywa się w grupach minimum osiem – maksimum szesnaście osób. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku rezygnacji z zajęć, prosimy o powiadomienie Centrum minimum na dzień przed dniem rozpoczęcia.

Proponujemy też indywidualne spotkania z doradcą zawodowym, które będą pomocne m.in. w podjęciu decyzji o uczestniczeniu w zajęciach.

ZAPISY :

Zapisy: Kraków, plac Na Stawach 1, parter pokój 003, tel.: 12 42 40 738 lub poprzez formularz zapisów na zajęcia.

Na zajęcia można się zapisać z jednomiesięcznym wyprzedzeniem !

WIĘCEJ NA :

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Kraków