Zapraszamy studentów UJ CM na spotkanie z firmą MSD Polska

Ruszyła rejestracja na spotkanie z pracownikami Data Managment Center z firmy MSD Polska na temat zarządzania danymi z badań klinicznych i pharmacovigilance

Zajęcia odbędą się 28 lutego w Centrum Dydaktyczno – Kongresowym WL UJ CM (ul. Św. Łazarza 16) w auli C w godzinach 17:00 – 19:00. Są przeznaczone dla studentów Wydziału Lekarskiego i Wydziału Farmaceutycznego UJ CM. Zostaną  przeprowadzone przez pracowników Data Management Center (DMC) i mają na celu przedstawienie podstawowych zagadnień z obszaru clinical data management (zarządzanie danymi z badań klinicznych) jak również obszarów pharmacovigilance (bezpieczeństwa terapii w badaniach klinicznych i produktów już zarejestrowanych). W trakcie spotkania słuchacze zapoznają się z podstawowymi działaniami w obszarze data managementu dotyczącymi projektowania baz danych, analizy medycznej zgłoszeń oraz regulacji prawnych lokalnych i globalnych dotyczących pharmacovigilance.

Aby móc uczestniczyć w zajęciach i otrzymać zaświadczenie z udziału, wymagana jest wcześniejsza bezpłatna rejestracja.

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA – DZIĘKUJEMY