Stypendium socjalne na semestr letni roku akademickiego 2018/2019

Przypominamy o złożeniu wniosku o stypendium socjalne na semestr letni roku akademickiego 2018/2019.

Podobnie jak w poprzednich latach, stypendium socjalne przyznawane zostało w semestrze zimowym na okres 5 miesięcy (październik, listopad, grudzień, styczeń, luty).
Stypendium socjalne w semestrze letnim przyznawane jest na okres 4 miesięcy (marzec, kwiecień, maj, czerwiec).
Mając to na uwadze przypominamy wszystkim osobom zainteresowanym uzyskaniem stypendium socjalnego o trwającym naborze winsoków.

Wnioski wraz z oświadczeniem o dochodzie na osobę w rodzinie studenta za rok 2017 należy złożyć przy użyciu systemu USOSweb: usosweb.uj.edu.pl (DLA WSZYSTKICH >> WNIOSKI).

Szczegółowych informacji udzielą wydziałowi koordynatorzy do spraw pomocy materialnej (https://sdka.cm.uj.edu.pl/pl/koordynatorzy-wydzialowi/)

Wydrukowany i podpisany wniosek wraz z oświadczeniem i odpowiednimi dokumentami należy dostarczyć do w/w koordynatorów w terminie do 31.01.2019 r.