Oblicza Kariery UJ CM 2019 – zapraszamy do zgłaszania propozycji wydarzeń

Zapraszamy do uzupełnienia ankiety i wysyłania propozycji do programu Oblicz Kariery UJ CM 2019

Szanowni Studenci UJ CM

Zapraszamy Was do zgłaszania propozycji wydarzeń, które chcielibyście zobaczyć w programie tegorocznej edycji: Oblicz Kariery UJ CM. Wydarzenie jest zaplanowane na 27.05 – 01.06.2019 i obejmować będzie wykłady, spotkania, warsztaty i prezentacje przygotowane przez kadrę akademicką oraz zaproszonych gości z firm i instytucji.
Jak co roku celem przyświecającym organizowaniu Oblicz Kariery jest przybliżenie studentom, doktorantom oraz absolwentom UJ CM idei świadomego kształtowania swojej ścieżki zawodowej poprzez prezentację licznych możliwości: od staży podyplomowych, poprzez kursy specjalistyczne oraz studia podyplomowe, zatrudnienie w placówkach medycznych, do stworzenia biznesplanu i otwarcia własnej firmy.

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia poniższej ankiety i podzielenia się swoimi propozycjami dotyczącymi programu wydarzenia: Oblicza Kariery UJ CM 2019.