Aktualności


Stypendium socjalne na semestr letni roku akademickiego 2018/2019


Przypominamy o złożeniu wniosku o stypendium socjalne na semestr letni roku akdemickiego 2018/2019. Podobnie jak w poprzednich latach, stypendium socjalne przyznawane zostało w semestrze zimowym na okres 5 miesięcy (październik, listopad, grudzień, styczeń, luty). Stypendium socjalne w semestrze letnim zostanie przyznawane jest na okres 4 miesiecy (marzec, kwiecień, maj, czerwiec) Majac to na uwadze przypominamy […]

Indywidualne spotkania z doradcą zawodowym dla studentów i absolwentów UJ CM w miesiącu styczniu


Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów UJ CM na indywidualne spotkania z doradcą zawodowym w miesiącu styczniu.

Przypominamy o programach oferowanych przez College of Medicine and Veterinary Medicine – University of Edinburgh


Uprzejmie przypominamy, że na mocy Memorandum of Understanding pomiędzy The University of Edinburgh College of Medicine and Veterinary Medicine oraz Uniwersytetem Jagiellońskim – Collegium Medicum, dla studentów, doktorantów, absolwentów oraz młodych pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum udostępnia możliwość aplikowania o programy stypendialne na rok akademicki 2018/2019.

Targi Pracy UJ 2018


W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli nie tylko zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, stażu i wolontariatów, ale także skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne, otrzymać informacje z zakresu przedsiębiorczości i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, a także skorzystać z możliwości uzyskania porady z zakresu prawa pracy.

Wysokość stypendiów dla doktorantów UJ CM na rok akademicki 2018/2019


Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wysokości stypendiów dla doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum na rok akademicki 2018/2019