Aktualności


Wnioski o przyznanie miejsca w Domu Studenckim UJ CM na rok akademicki 2019/2020 dla studentów/doktorantów I roku UJ CM


Wnioski należy składać przez odpowiedni formularz elektroniczny, za pośrednictwem strony USOSweb z zastrzeżeniem, że do wniosku z podaniem informacji o dochodzie, należy złożyć u odpowiedniego koordynatora ds. pomocy materialnej, w formie papierowej.

Wnioski o przyznanie miejsca w Domach Studenckich UJ CM na rok akademicki 2019/2020, I tura – rozpatrzone


Uprzejmie informujemy, że wnioski o przyznanie miejsca w Domu Studenckim UJ CM na rok akademicki 2019/2020,  złożone przez studentów i doktorantów UJ CM w pierwszej turze, zostały rozpatrzone.

Możliwość ubiegania się o miejsce w Domu Studenckim w okresie wakacji


W przypadku chęci zakwaterowania w okresie wakacji przez studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum/Uniwersytetu Jagiellońskiego/Innych Uczelni, należy kontaktować się bezpośrednio z administracją domów studenckich UJ CM.

Możliwość ubiegania się o przyznanie miejsca w Domu Studenckim UJ CM przez osoby niebędące studentami / doktorantami UJ CM i UJ


W sprawie ubiegania się o miejsce w domu studenckim Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum przez osoby niebędące studentami/doktorantami Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum i Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z administracją domów studenckich:

Możliwość ubiegania się o przyznanie miejsca w Domu Studenckim UJ CM na rok akademicki 2019/2020 przez studentów i doktorantów UJ CM


Szanowni Studenci oraz Doktoranci Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum, wkrótce zostanie dla Państwa włączona możliwość składania wniosków o przyznanie miejsca w Domu Studenckim UJ CM na rok akademicki 2019/2020.