Oferty pracy


Firma: Mobile Medical Services Sp. z o.o.


Poszukujemy fizjoterapeutów do pracy w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu Trójmieście, Warszawie oraz we Wrocławiu.

Firma: Voxel S. A. (Kraków)


Poszukujemy PIELĘGNIARKI / PIELĘGNIARZA do pracy w pracowniach diagnostycznych MR i PET-TK NZOZ MCD Voxel w Krakowie (ul. Wielicka 265).

Firma: Szpital Okulistyczny MW-med (Kraków)


Szpital poszukuje do pracy stałej Pielęgniarki - recepcjonistki w siedzibie szpitala na ul. Dobrego Pasterza 207a w Krakowie.

Firma: JJ Communication (Kraków)


Poszukujemy fizjoterapeutów zainteresowanych podjęciem pracy w zawodzie na terenie Francji.

Firma: CF Hasco- Lek Sp. z .o.o.


Do Działu Marketingu Medycznego szukamy osoby zainteresowanej stanowiskiem: KIEROWNIK DS. SIECI APTECZNYCH w Krakowie. Nasza firma odpowiada za marketing i sprzedaż leków, wyrobów medycznych, suplementów diet, dermokosmetyków.

Firma: Centrum stomatologii Swissdent


Poszukujemy osoby na stanowisku: stomatolog dziecięcy / stomatolog do pracy w siedzibie firmy na ul. Mackiewicza 17A Kraków.

Firma: NZOZ „LUB DENT”


W związku z dynamicznym rozwojem oraz ciągle rosnącą liczbą naszych pacjentów, poszukujemy do stałej współpracy specjalistów dentystów do naszego zespołu:

Firma: Atlantic Chemicals Trading Poland Sp. z o.o


Poszukujemy silnie zmotywowanej osoby o wykształceniu farmaceutycznym lub chemicznym, która rozwinie sprzedaż substancji aktywnych w Polsce, a później w innych krajach Unii Europejskiej. Praca na terenie Warszawy w siedzibie firmy.

Firma: GARANT Personalmanagement GmbH, dział GARANT MEDICAL


Poszukujemy fizjoterapeutów do pracy w szpitalu na pełen etat w miejscowosciach: Düsseldorf, Dortmund, Iserlohn, Hagen – Niemcy

Firma: GARANT Personalmanagement GmbH, dział GARANT MEDICAL


Poszukujemy lekarzy specjalistów oraz bez specjalizacji do pracy w szpitalu/klinice na pełen etat w miejscowościach: Düsseldorf, Dortmund, Iserlohn, Hagen – Niemcy