Studenci 6-tego roku kierunku lekarskiego zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach z treningu empatii

Trening empatii dla studentów 6-tego roku kierunku lekarskiego UJ CM

Zajęcia są skierowane do studentów Wydziału Lekarskiego, którzy na 5. roku studiów, w ramach “Warsztatów klinicznych umiejętności psychologicznych”, wzięli udział w kwestionariuszowym badaniu “wrażliwości empatycznej”.

Celem zajęć jest:

• rozwijanie zdolności radzenia sobie z emocjonalnym obciążeniem związanym z relacją z pacjentem;
  • rozwijanie wiedzy na temat regulacji emocjonalnej i empatii oraz ich roli w zawodzie lekarza;
  • zwiększenie rozumienia psychologicznych aspektów relacji lekarz-pacjent;

Metoda prowadzenia zajęć:

W małej, 8 – 12-osobowej, grupie będziemy dyskutować nad ww. zagadnieniami w oparciu o literaturę przedmiotu oraz prezentowane przez uczestników doświadczenie własne.

Zapraszamy tych z Państwa, którzy są zainteresowani poszerzaniem swojego rozumienia
relacji lekarz-pacjent!

Termin i harmonogram zajęć:

Zajęcia będą odbywały się we wtorki w godz. 17:30-19:00 w sali S2 (113) w Centrum Dydaktyczno – Kongresowym WL (św. Łazarza 16). Pełen cykl treningowy obejmuje 6 spotkań (12 godzin dydaktycznych) począwszy od dnia 27 lutego br. Poprowadzi je mgr Karolina Sikora – psycholog, psychoterapeutka, asystent w Zakładzie Psychologii Lekarskiej UJ CM.

Udział w zajęciach i rejestracja:

Uczestnictwo w zajęciach jest dobrowolne a uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów przez cały cykl treningowy. Aby zgłosić się do programu szkoleniowego należy wypełnić poniższy formularz rejestracyjny. Po zakwalifikowaniu się do programu otrzymają Pastwo stosowną wiadomość e-mail. Uczestnictwo na zajęciach będzie odnotowywana na listach obecności.

Uwaga! – > Przy dużym zainteresowaniu zajęciami o zakwalifikowaniu się do projektu ZDECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !

FORMULARZ REJESTRACYJNY: