Myślisz o własnym biznesie? – Przyjdź na szkolenie !

Masz pomysł na biznes?

Myślisz o założeniu własnej firmy? – Zapraszamy na szkolenie!

Swoją wiedzą podzieli się z Ekspert (dr Zofia Gródek-Szostak), która poprowadzi cykl szkoleń Przedsiębiorca na Autostradzie Innowacji!

Pierwsze szkolenie „Oswoić innowacje i inteligentne specjalizacje”

Podczas spotkania przedstawiona zostanie idea czym są innowacje, zidentyfikowane zostaną ich źródła oraz korzyści dla przedsiębiorcy. Uczestnicy poznają również ideę inteligentnych specjalizacji oraz ich wpływ na rozwój  atrakcyjnościgospodarczej regionu.

Obecna perspektywa finansowania obejmująca lata 2014-2020 obliguje przedsiębiorców nie tylko do podejmowania działalności innowacyjnej, ale również wpisującej się w obszary krajowych i regionalnych inteligentnych specjalizacji.

Termin: środa, 25.10.2017

Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej (WZiKS)UJ, ul. Łojasiewicza 4, sala 2.124

Godziny: 9:00 – 13:00

Zapisy: http://oferty.kariera.uj.edu.pl/site/subscribe/KFM5X7WC