Aktualności


Możliwość ubiegania się o miejsce w Domu Studenckim w okresie wakacji


Szanowni Państwo informujemy że, Sekcja ds. Dydaktyki i Karier Akademickich CM nie przyjmuje podań o miejsce w Domu Studenckim w okresie wakacji.
W przypadku chęci zakwaterowania w okresie wakacji, należy kontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z Domem Studenckim UJ CM.

Indywidualne spotkania z doradcą zawodowym dla studentów i absolwentów UJ CM w miesiącu czerwcu.


Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów UJ CM na indywidualne spotkania z doradcą zawodowym w miesiącu czerwcu.

Możliwość ubiegania się o przyznanie miejsca w Domu Studenckim UJ CM na rok akademicki 2018/2019 przez studentów i doktorantów UJ CM


wkrótce zostanie dla Państwa włączona możliwość składania wniosków o przyznanie miejsca w Domu Studenckim UJ CM na rok akademicki 2018/2019. Wnioski należy składać przez odpowiedni formularz na stronie www.usosweb.uj.edu.pl. Zaakceptowany, wydrukowany i podpisany wniosek wraz ze stosowną dokumentacją należy złożyć u koordynatora ds. pomocy materialnej na wydziale.

Wolne miejsca na szkolenie specjalizacyjne w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Brzesku


Informujemy, że Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, posiada wolne miejsca do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego w województwie małopolskim.

Nabór wniosków w ramach projektu pt. „Najlepsi z najlepszych! 3.0.”


Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało zaproszenie do składania ofert w ramach projektu pt. „Najlepsi z najlepszych! 3.0.”, którego celem jest wsparcie minimum 130 wybitnie uzdolnionych studentów w rozwoju aktywności naukowej, poprzez umożliwienie udziału w międzynarodowych konkursach, konferencjach lub zawodach.