Aktualności


Wysokość stypendiów dla doktorantów UJ CM na rok akademicki 2017/2018


Uprzejmie informujemy, że w dniu 6 listopada 2017 r., zgodnie z § 7 Zarządzenia nr 104 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 16 października 2017 r. w sprawie: zasad przyznawania świadczeń pomocy materialnej dla doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego ze środków funduszu pomocy materialnej, zostały rozdzielone środki finansowe na świadczenia pomocy materialnej dla doktorantów UJ CM.

Wysokość stypendiów dla studentów UJ CM na rok akademicki 2017/2018


W dniu 6 listopada 2017 r. zostały rozdzielone środki na świadczenia z Funduszu Pomocy Materialnej UJ CM t.j. świadczenia o charakterze socjalnym na I semestr roku akademickiego 2017/2018, na stypendia specjalne dla studentów niepełnosprawnych oraz stypendium Rektora dla najlepszych studentów na rok akademicki 2017/2018.

Studenci 6-tego roku kierunku lekarskiego zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach z treningu empatii


Zapraszamy tych z Państwa, którzy są zainteresowani poszerzaniem swojego rozumienia
relacji lekarz-pacjent!

Kontakt dla studentów i doktorantów do Pełnomocnika Rektora UJ ds. kształcenia i współpracy międzynarodowej w CM


Od dnia 1 października br. funkcje Pełnomocnika Rektora UJ ds. kształcenia i współpracy międzynarodowej w CM pełni Pani prof. dr hab. Krystyna Sztefko. Zapraszamy do kontaktu z Panią profesor poprzez skrzynkę mailową:

Indywidualne spotkania z doradzą zawodowym dla studentów i absolwentów UJ CM w miesiącu listopadzie.


Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów UJ CM na indywidualne spotkania z doradzą zawodowym w miesiącu październiku.

Zmiany w systemie pożyczek i kredytów studenckich w 2017 r.


12 października 2017r. w Dzienniku Ustaw zostało opublikowane nowe rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 września 2017r w sprawie szczegółowych zasad, trybu i kryteriów udzielania, spłacania oraz umarzania pożyczek i kredytów studenckich.

Wnioski o stypendium Ministra Zdrowia dla cudzoziemców


Przypominamy, że zainteresowani cudzoziemcy mogą składać wnioski w postaci wypełnionych formularzy jedynie za pośrednictwem uczelni.

Myślisz o własnym biznesie? – Przyjdź na szkolenie !


Zainteresowane osoby zapraszamy na szkolenie na którym swoją wiedzą podzieli się Ekspert (dr Zofia Gródek-Szostak), która poprowadzi cykl szkoleń Przedsiębiorca na Autostradzie Innowacji!. Termin spotkania to środa, 25.10.2017 od 9:00 do 13:00 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej (WZiKS)UJ, ul. Łojasiewicza 4, sala 2.124.

Raporty z badań losów zawodowych absolwentów Wydziału Lekarskiego, Wydziału Farmaceutycznego, oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM – rocznik 14/15 i 15/16


Zachęcamy do zapoznania się z raportami z pierwszych oraz powtórnych badań losów zawodowych absolwentów Wydziału Lekarskiego, Wydziału Farmaceutycznego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM.

Funduszu Stypendialny „Ad Polonos”


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Funduszu Stypendialnego Ad Polonos, który został utworzony w 2017 r. i dedykowany jest wyróżniającym się w nauce studentom Uniwersytetu Jagiellońskiego i doktorantom Collegium Medicum